Xiaomi Pocophone F1 nabídne opravdu slušný výhod, ovšem bohužel nízká cena se promítne někde jinde, a proto se ne něj podíváme z blízka.

Recenze Xiaomi Pocophone F1

Úvod

Xiaomi je známo tím, že za nízkou cenu dokáže prodat opravdu výkonný mobilní telefon. Zde se to jen a jen potvrzuje, ovšem na úkor špičkovému výkonu museli ustoupit některé prvky. Je nutné zmínit, že telefon měl obrovský zájem ještě před tím, než se oficiálně začal prodávat. Nyní se pojďme společně podívat na jeho vzhled a design. Zde žádné zázraky rozhodně nečekejte, takže vzhled není nijak silnou stránkou tohoto modelu. Naštěstí má dobře zaoblené hrany, jenž zajistí dobrý úchop do ruky, takže ani větší hmotnost zde není překážkou. Displej je na dnešní poměry opravdu dostatečně velký, jen se musíte spokojit s většími rámečky. Naopak na zadní straně naleznete dva fotoaparáty a čtečku otisků prstů, což je vše uspořádáno pod sebou.

Redmi 8

Kryt

Vzhledem k tomu, že tento mobil není žádnou moderní ikonou a vzhledové moc nezaujme, tak je dobré ho trochu vylepšit. Zakupte Xiaomi Pocophone F1 pouzdro ModniMobil.cz a Váš nový mobil rázem získá moderní design. Na výběr je několik provedení a motivů, kde záleží pouze na Vašem vkusu. Pouzdro má elegantní moderní prvky, takže z obyčejného zařízení bude rázem stylový doplněk. Ovšem tím to rozhodně nekončí, protože se jedná o pevný kryt, jenž zabrání poškození. Například ochrání před pádem z větší výšky, jenž by mohl fatálně poškodit displej a další části.

rozbitý mobil

Výkon je největší přednost

Displej musíme rozhodně pochválit, protože i na jeho velikost má dobré rozlišení. Nadchne i jas, jenž je na maximum opravdu znatelný, takže ani přímé slunce nebude takovou překážkou. Jen umístění diody pod displejem není zrovna šikovné, ovšem to záleží na daném uživateli. Reproduktor jako u podobných modelů je hlasitý, ovšem moc kvalitní zvuk z něj nevychází. Když se podíváme na výhon, tak zde není ani prostor na jakékoliv pochybnosti, protože tento parametr je opravdu úctyhodný. To dokazuje i kapalinové chlazení, jenž se postará, že teplota bude stále v normálu. Není problém, aby zařízenu klidně za běžného používánu nevydrželo dva dny bez nabíječky. Fotky jsou poměrně kvalitní, takže rozmazaných omalovánek se bát rozhodně nemusíte.