Většina lidí má utkvělou představu, že když se hodí ruksak na záda, tak se jde někam do přírody. Jde se kempovat nebo na procházku do lesa a podobně. Je pravdou, že tento pytel má svůj původ v tom, abyste mohli sbalit co nejvíce věcí a ulehčili Vašim rukám a všechnu váhu nesly tak Vaše záda a ramena, a abyste mohli vyrazit klidně i na několik dní nebo prostě na delší cestu, ale jsou i jiné případy, kdy potřebujete mít volné ruce a nechcete je zatěžovat těžkými břemeny a přitom se nechystáte tábořit.

látkový ruksak

Tyto případy mohou nastat, pokud třeba jdete na větší nákup nebo se vydáte na procházku s malým dítětem, kdy potřebujete mít volné ruce, abyste je mohli kdykoliv chytit za ruku a podobně. Jsou prostě případy, kdy kabelka překáží a je potřeba využít jiný doplněk. A co takový batoh do města? Jde o skvělé řešení. Nejde o zálesácký ruksak, ale přitom s ním můžete mít volné ruce.

My Vám nabízíme luxusní batohy do města, se kterými můžete vyrazit klidně i na rande, na procházku do parku či na nákupy a podobně. V naší široké nabídce najdete mnoho různých velmi moderních designů, tvarů a velikostí v mnoha různých barvách a vzorech a také z různých materiálů. Je jen na Vás jestli zvolíte kožený nebo látkový, s přezkami nebo na zip v růžové či černé barvě. Prostě si u nás zaručeně vyberete.

spona batohu

Námi nabízené batohy do města pocházejí z dílen předních světových návrhářů, takže jde o opravdu vysokou kvalitu za velmi dostupnou cenu. Většina je vybavena jednou velkou kapsou a jednou či více menšími kapsami pro drobnosti, které chcete mít stále po ruce. Stačí se jen podívat a vybrat si přesně ten pravý přímo pro Vás.